Dla dzieci: Trends 4 Kids w Warszawie – 16 października 2021

Dla dzieci: Trends 4 Kids w Warszawie – 16 października 20212021-10-15T09:39:55+00:00

Atrakcje dla dzieci

Najmłodsi Goście będą mogli BEZPŁATNIE korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie kolorowo, aktywnie i inspirująco. Warsztaty dla dzieci będą realizowane przez cały dzień w "Strefach Zabawy". Udział w zajęciach nie wymaga rezerwacji.

Cztery bajery

Cztery bajery

Eko warsztaty z tworzenia dekoracji

Tym razem nawiązując do zbliżającej się jesieni, zachęcimy  Was do wykonania kilku eko dekoracji, które ożywią dom i dziecięcy pokój. Dzieci wspólnie z rodzicami stworzą wianki dekoracyjne i jesienne eco-deco. Wszystko to zostanie wykonane z materiałów recyclingowych i naturalnych.

Z najmłodszymi zrobimy drewniane magnesy w odsłonie zero waste, pachnące lasem i łąką, które idealnie sprawdzą się na lodówce. Dzieci wykorzystają do tego: drobne nasionka, szyszki, kawałki mchu, żołędzie i inne dodatki.

Będą też tatuaże! Ta propozycja, w ostatnim czasie, spotyka się z uznaniem dzieci i dorosłych. A po skończonej zabawie będzie można zrobić sobie zwariowane zdjęcie w fotobudce i zabrać je ze sobą do domu.
To będzie niezapomniany czas fantastyczniej zabawy!

Matplaneta

Matplaneta

Matplanetowe wyzwania dla Zosi i Frania!

Czy wiecie, że małe dzieci rodzą się z wrodzoną intuicją matematyczną? Że widzą matematykę wszędzie? Uwielbiają wyliczanki, bawią się wielkimi liczbami, ale używają też ułamków, choć jeszcze nie potrafią ich nazwać! Mamy zapewne pamiętają jak ich dziecko chwaliło się, że zjadło pół bułki, czy że ma trzy i pół roku… My wykorzystujemy naturalny potencjał dzieci i pozwalamy im go rozwijać. 

Zapraszamy dzieci w wieku 4 – 11 lat na stoisko Matplanety.  Czekamy z ciekawymi zagadkami i łamigłówkami.  Wybudowanie wieży, odkrycie tajemnicy magicznego kwadratu, złamanie tajnych szyfrów czy znalezienie wyjścia z poplątanych labiryntów to tylko niektóre z wyzwań, które przygotowaliśmy. Dzieci zostaną wprowadzone w tajemnicze historie piratów czy odkrywców i wspólnie z rówieśnikami spróbują rozwikłać intrygujące zagadki. 

Podczas Trends 4 Kids pokażemy Wam również, że małe dzieci mogą też programować. Przygodę z kodowaniem w Matplanecie mogą zacząć już 6-latki. Nie wierzycie? Odwiedźcie nas podczas targów.  

Klocki Linden

Klocki linden

Zabawa klockami Linden

NOWOŚĆ NA TARGACH! Relaks i zabawa w jednym? Spotkajmy się na stoisku Linden, gdzie czekać będzie na Was strefa się rozrywki: plac zabaw z TYSIĄCAMI drewnianych klocków konstrukcyjnych!

Co zbudujemy z klocków Linden? WSZYSTKO: dajmy się ponieść wyobraźni! Czy jest coś lepszego od zabawy, która łączy pokolenia? Klocki Linden pokochały dzieci, ale także rodzice, którzy z ogromnym zaangażowaniem konstruują wraz ze swoimi pociechami.

Przekonajcie się, że POLSKIE DREWNIANE KLOCKI Linden to świetna odskocznia od świata wirtualnego. Widzimy się już wkrótce! 

 

Virtual Quest

Virtual quest

Podróż w kosmos, do Świata podwodnego lub prehistorycznego z dinozaurami

Połączenie przekazu informacji z nowoczesną technologią. Treści przekazywane za pośrednictwem filmów produkcji Virtual Quest w technologii VR - bawią i uczą, czym wpisują się w światowy nurt zwany "Edutainment".


Dzieci przeżyją niewiarygodną przygodę w 3D, odkrywając tajemnice miejsc, do których na co dzień dostęp jest utrudniony lub niemożliwy. Ty wybierasz, gdzie chciałbyś odbyć swoją podróż.


To jak? Popływamy wśród ryb i innych zwierząt w ocenie czy może udamy się na spacer po układzie słonecznym?

Dziupla - bawialnia naturalna

dziupla bawialnia

Warsztaty sensoryczne i tworzenie jesiennych wianków

Dołącz do warsztatów sensorycznych z "Zabawa Wielka Sprawa" dla dzieci z rodzicami w wieku od 10 miesięcy do 6 lat. Ta wspólna, szalona zabawa uświadomi dzieci, jak wspaniałym narzędziem są nasze ręce i nogi oraz jak wiele można osiągnąć dzięki wyobraźni.

Dla starszych dzieci (3-8 lat) przygotowaliśmy warsztaty z tworzenia slime. Ta miękka galaretka podbija serca maluchów. Charakteryzuje się niezwykłą rozciągłością i elastycznością - przybiera różne postacie i rozbudza wyobraźnię!

Zapraszamy także na warsztaty plastyczne z tworzenia jesiennych wianków przez "Papierowe wianki" dla dzieci w wieku 3-8 lat i rodziców. To świetna okazja, żeby spędzić czas razem z dzieckiem na zabawie i wyczarować piękny wianek, który w domu będzie przypominał o super chwilach.  

Modnisiowo

Modnisiowo - warkoczyki

Kolorowe warkoczyki i stylizacja fryzur

Na stoisku salonu Modnisiowo profesjonalni fryzjerzy będą zaplatać radosne, kolorowe warkoczyki, które od kilku sezonów są totalnym hitem! Będzie możliwość wykonania warkoczyków dobieranych, bokserskich, francuskich i kolorowych. Warkoczyki mogą być ciekawym uzupełnieniem codziennej kreacji. Małe dziewczynki mogą poczuć się jak w salonie fryzjerskim, dobierając samodzielnie kolor włosów wplatanych w ich warkocz. Na stoisku nie zabraknie także atrakcji dla chłopców, którzy będą mogli skorzystać ze stylizacji fryzur w magicznym fotelu - samochodzik.  

Kiedy?

16 października 2021

10:00-21:00

Gdzie?

Warszawa

Elektrownia Powiśle,
ul. Dobra 42

Jak dojechać?

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć