Polecamy: Trends 4 Kids w Krakowie – 22 maja 2022

Polecamy: Trends 4 Kids w Krakowie – 22 maja 20222022-05-17T18:45:08+00:00
albi

Albi Polska

Świetna zabawa i dobry nastrój

Marka Albi oferuje kreatywne gry dla dzieci, gry strategiczne, gry rodzinne, gry na świeżym powietrzu, gry dla dorosłych i wiele innych. Ciekawą propozycję stanowi również unikalna koncepcja „Czytaj z Albikiem”. W ofercie znajdziesz również prezenty i oryginalne gadżety na każdą okazję dla dzieci i dla dorosłych.

centrum noszenia

Centrum Noszenia

Chusty i nosidła ergonomiczne

Centrum Noszenia jest miejscem, w którym pracują przeszkoleni doradcy noszenia. Dzięki temu macie pewność, że otrzymacie profesjonalną pomoc w wyborze narzędzia do noszenia Waszych największych skarbów. W sklepie firmowym i na targach Trends 4 Kids w Krakowie możecie dopasować i zakupić nietuzinkowe chusty i nosiła w wielu wyjątkowych printach. Te wzory i dizajn zachwycają najbardziej wymagających. Możecie być pewni, że otrzymacie tutaj nie tylko najwyższej jakości produkty, ale również świetne wsparcie i doradztwo w zakresie chustonoszenia od pełnych energii sióstr Agnieszki i Doroty.

cosy cott

Cosy Cott

Hand made z miłością do dzieci

Każde dziecko zasługuje na najlepsze, najpiękniejsze i unikatowe rzeczy! Stąd też narodził się pomysł na Cosy Cott!  Marka tworzy ręcznie wykonane zestawy do łóżeczka oraz dekoracje do pokoju dziecka. W sklepie możesz zamówić zarówno zestawy pościeli jak i poduszki, kocyki, kokony czy też wiszące chmurki oraz kocyki dziane z bawełny!  Wszystkie artykuły uszyte są z najwyższej jakości muślinu, bambusu oraz bawełny w 100% bezpiecznej dla noworodków.

Laroska

Laroska

Sklep z płaszczykami

Jeśli przed Wami wyjątkowe okoliczności (przyjęcia, wesela) albo lubicie wystylizować swoje szkraby z nutą elegancji - to zdecydowanie powinniście odwiedzić stoisko marki Laroska podczas naszego wydarzenia. Znajdziecie tutaj wiele ciekawych modeli wiosenno-letnich płaszczyków zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce.

moments

Moments

Akcesoria dla niemowląt i dzieci

Moments to polski producent wyrobów tekstylnych i akcesoriów dla niemowląt i dzieci. Marka ceni unikatowość, dlatego wszystkie produkty wykonane są z niezwykle miękkich tkanin, które posiadają autorskie, niepowtarzalne wzory. Najwyższej jakości organiczne materiały, potwierdzone są certyfikatami.

Ważka

Niepubliczne przedszkole Ważka

Przedszkole o profilu artystyczno-językowym

Niepubliczne Przedszkole Ważka im. Józefa Mehoffera jest przedszkolem o profilu artystyczno-językowym prowadzonym zgodnie z wytycznymi Kuratorium Oświaty w Krakowie.
Celem przedszkola jest rozbudzanie nowych talentów. Kontakt ze sztuką jest bardzo ważny dla młodego człowieka, a każde dziecko jest kreatywne z natury i  tę zdolność należy rozwijać.

Dzięki rysowaniu, dzieci w naturalny sposób wyrażają swoje uczucia i emocje.  Kreatywne zajęcia z malarstwa wpływają także na motorykę, przygotowując dziecko do nauki pisania, wyrabiając zdolności manualne.

Podczas targów będzie można zapoznać się szczegółowo z propozycjami zajęć prowadzonych w Niepublicznym Przedszkolu Ważka.
QUBTRIX

QUBTRIX

Interaktywne drewniane zabawki

qubtrix - matka, która wie, że jesteś "dobry w te klocki". Dlatego też przygotowano tutaj dla CIebie propozycje niebanalne i wyjątkowe. Zestawy QUBTRIX to jedyne interaktywne, drewniane zabawki, kompatybilne ze standardem najpopularniejszych klocków na świecie.

Z elementów możesz wznosić wysokie wieże i montować rozmaite tory, po których kulki będą się poruszać do celu.

Łączenie klocków dzięki pinom jest naprawdę proste, a kompatybilność z innymi klockami zapewnia zabawę bez końca! QUBTRIX pobudzi kreatywność i wyobraźnię, poprawi zręczność manualną i zmysł przestrzenny dziecka.

Market Point

TROKOS Market Point

Sieć sklepów Market Point

Sieć sklepów Market Point to nowy standard w branży ogólnospożywczej, łączący wysoką jakość produktów oraz przystępne ceny. Na stoisku marki w dniu targów będziecie można zapoznać się z propozycjami polecanych, wyselekcjonowanych, ekologicznych produktów dedykowanych dzieciom.

Kiedy?

22 maja 2022

10:00 - 17:00

Gdzie?

Kraków

TAURON Arena Kraków
ul. Lema 7

Jak dojechać?

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć