Wynajmij przestrzeń

Wynajmij przestrzeń2021-02-24T16:32:17+00:00

Elektrownia Powiśle

TAURON Arena Kraków

Arena Gliwice

Trends 4 Kids to targi dedykowane:

  • rodzicom oczekującym dziecka
  • rodzicom z dziećmi w wieku 0-9 lat

którzy poszukują oryginalnych, wyjątkowych produktów, cenią jakość i nowoczesny dizajn oraz produkty wykonane ręcznie.

Targi odbywają się w nowoczesnych obiektach, w których znajduje się miejsce dla około 100 wystawców w zależności od wielkości rezerwowanych stoisk.

 

Targi Trends 4 Kids będą gościć w czterech miastach:

  • 13 marca 2021 - WARSZAWA - Elektrownia Powiśle

  • 18 kwietnia 2021 - KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

 

 

Dedykujesz swoje produkty/usługi dzieciom lub kobietom w ciąży? Chcesz zostać naszym wystawcą? Wypełnij formularz

O zakwalifikowaniu firmy do wydarzenia decyduje profil działalności, oryginalność produktów oraz ich dizajn.

Zapoznaj się z Regulaminem udziału w targach Trends 4 Kids

Rekomendacje wystawców

Magdalena Jamróg - Mamu Concept

Serdecznie polecam jako odwiedzający i jako wystawca. Wszystko od początku do końca dopięte na ostatni guzik. Organizatorzy wsłuchują się w potrzeby swoich gości-uczestników i wystawców targów zdecydowanie podnosząc poprzeczkę organizacji tego typu imprez coraz wyżej i wyżej. Różnorodność wystawców, ciekawe prelekcje dla rodziców i moc atrakcji dla dzieci sprawia, że każda grupa uczestniczących w targach jest zadowolona!

Monika Pętkowska - Piccolo Mondo

Świetnie targi dla dzieci. Niezwykle miła atmosfera, profesjonalna organizacja, zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. Na pewno spotkamy się tam jeszcze nie raz.

Lena Wojnar - Utuleni

Zdecydowanie polecam targi Trends 4 Kids. Wspaniała organizacja, bezproblemowa komunikacja z organizatorem, pomoc i rady w każdej sprawie. Było niezwykle miło i przyjemnie.

Patrycja Tuśnio - Gatki Patki

Polecamy z całego serca - najlepiej zorganizowane targi. Świetna organizacja i atmosfera. Już czekamy na kolejne edycje.

Agnieszka Pfeifer - e-BabyStuff

Świetne targi, dużo atrakcji dla dzieci, ogromny asortyment.

Monika Górka - Mamati

Dziękuję za fantastyczną atmosferę i doskonałą organizację, wystawianie się u Państwa to czysta przyjemność! Rewelacyjny kontakt, bezproblemowa współpraca, dbanie o najdrobniejszy szczegół. Już się cieszymy na kolejne edycje.

Aleksandra Szczygieł - Amba&Ginda

Trends to najlepiej zorganizowane targi w jakich uczestniczyłam. Byliśmy już 3 albo 4 raz z tym organizatorem. Super dobierane miejsca, świetna organizacja i promocja targów. Zawsze jest bardzo dużo odwiedzających. Organizatorka jest sympatyczną osobą, która bardzo się stara aby zapewnić świetna atmosferę.

Justyna Przybysz - Sweet&Love

Wspaniała organizacja, mnóstwo atrakcji, cudownie z Wami być. Polecam i do następnych targów.

Yulia Laskorunskaya - Ylala

Gorąco polecam. Trends4kids jest najlepszym organizatorem, najlepsze warunki do doskonałej sprzedaży i świetnego nastroju!

Aleksandra Melon - Izzie

Targi jak zawsze na wysokim poziomie. Doskonała organizacja. Organizatorzy dostępni w każdej chwili. Szerokie alejki między wystawcami. Super klimat i atmosfera!!!

Ewa Pawlukanis - Elefunt

Świetnie zorganizowane targi: ogrom atrakcji dla najmłodszych i ciekawy, różnorodny asortyment wśród wystawców - zdecydowanie polecam

Aleksandra Maślana - eKids Planet

Świetna organizacja!!! Super nastrój na targach, ciekawe pomysły, wszystko dopięte na ostatni guzik! Uwielbiamy!

Agnieszka Pacyga-Filipek - Migotka

Za nami pierwsze targi Trends 4 Kids i na pewno nie ostatnie. Jako wystawca mogę śmiało stwierdzić, że były to jedne z najlepszych targów na jakich byłam, świetna organizacja, reklama, bardzo dobry kontakt z organizatorami oraz masa zadowolonych klientów. Serdecznie polecam!

Magdalena Kędzior - Lovemade

Jest to najlepszy organizator targów jakiego znam, a znam wielu. Dlaczego? Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa jest na najwyższym poziomie. Profesjonalizm i niesamowite zaangażowanie!!! Dbałość o szczegóły, na które niestety inni organizatorzy nie zwracają uwagi. Wszystko zawsze jest dopięte na ostatni guzik. To z perspektywy wystawcy. Natomiast z perspektywy klientów odwiedzających targi, z którymi rozmawiałam na stoisku, to organizator, który zapewnia moc atrakcji a przede wszystkim wystawców, którzy mogą zaproponować unikatowe produkty.

Weronika Lewoń-Juszczyk - Scena Elffów

Bardzo profesjonalnie zorganizowane targi dla rodziców i dzieci. Różnorodność form, przemyślany rozkład stoisk, duża przestrzeń pomiędzy, delikatna muzyka w tle - to wszystko owocuje miłą atmosferą i udanymi targami zarówno dla wystawców jak i dla odwiedzających.

Iga Monti - Omade

Z Trends 4 Kids rozpoczynaliśmy swoją przygodę z targami. Trends 4 Kids to pełen profesjonalizm: bardzo dobra obsługa, wybór dobrych miejsc na targi i przemiła atmosfera. Polecamy z całego serca.