Dla dzieci: Trends 4 Kids w Lublinie – 6 września 2020

Dla dzieci: Trends 4 Kids w Lublinie – 6 września 20202020-09-03T16:15:37+00:00

Atrakcje dla dzieci

Najmłodsi Goście będą mogli BEZPŁATNIE korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie kolorowo, aktywnie i inspirująco. Warsztaty dla dzieci będą realizowane przez cały dzień w "Strefach Zabawy". Udział w zajęciach nie wymaga rezerwacji.

Cyberskill

Cyberskill_1

10:00-17:00

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wykorzystać technologię w edukacji to koniecznie odszukajcie stoisko @CyberSkill. CyberEkipa ma tylko jedno zadanie: pokazać waszym dzieciom, że komputer i tablet to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier. Aby to osiągnąć, przygotowała dla waszych dzieci kilka wyzwań! Będziecie mogli rozegrać mecz piłki nożnej za pomocą robotów. Problem w tym, że najpierw będziecie musieli je samodzielnie zaprogramować! Zobaczycie jak wykorzystać Minecraft do nauki matematyki i programowania. Przekonacie się, że samodzielnie zbudowanie radia nie jest takie trudne! Zaprzyjaźnicie się z drukiem 3D! Do zobaczenia!

VIRTUAL QUEST

Virtual quest

10:00-17:00

Dzięki Wirtualnej Rzeczywistości i najnowszej technologii VR dzieci przeżyją niewiarygodną przygodę w 3D, odkrywając tajemnice miejsc, do których na co dzień dostęp jest utrudniony lub niemożliwy. Łącząc edukację z rozrywką, będziemy w stanie znaleźć się w kosmosie, świecie podwodnym lub w świecie prehistorycznym. Ty wybierasz, gdzie chciałbyś odbyć swoją podróż. To jak? Popływamy wśród ryb i innych zwierząt w ocenie czy może udamy się na spacer po układzie słonecznym?

EDUKIDO

edukido

10:00-17:00

Na stanowisku Edukido dzieci będą miały do dyspozycji wiele zestawów klocków Lego®, dzięki którym będą mogły zbudować niezwykłe konstrukcje. Łączymy zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności technicznych z doskonałą zabawą. Uczestnicy zajęć budując, rozwijają swoją kreatywność oraz zdolności manualne. Rodzice będą mieli okazję zdobyć szczegółowe informacje o zajęciach odbywających się w szkołach, przedszkolach oraz Centrach Edukido. Zapraszamy!

SOCATOTS

socatots

10:00-13:00

Ruch dla najmłodszych: zabawy i ćwiczenia pod okiem trenera dla najmłodszych zawodników; strzelanie goli na bramkę, ćwiczenia kontroli nad piłką, ćwiczenia równoważne. Zabawy przeznaczone dla dzieci od 1 do 3,5 lat.

13:00-14:00

Tor przeszkód dla zwinnych smyków. Każdy dzielny zawodnik będzie miał możliwość pokonania toru przeszkód przygotowanego pod umiejętności małych piłkarzy.

14:00-17:00

Dla starszego coś piłkarskiego: ćwiczenia żonglerki piłką, strzały na bramkę; ćwiczenia i zabawy przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat.

MANIA SKAKANIA

Mania skakania

10.00-17.00

Już 6 września podczas targów TRENDS 4 KIDS dzięki MANIA SKAKANIA dzieciaczki spędzą aktywnie czas oraz wyładują swoją energię. Między godziną 10.00 a 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci do skorzystania z mobilnej trampoliny pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie pokażą Wam różne ciekawe skoki oraz nauczą Was akrobacji. Na rodziców czeka kącik z leżaczkami, gdzie będzie można spokojnie obserwować bawiące się dzieci. Mania Skakania przygotuje dla Was ciekawe upominki oraz konkursy z nagrodami. Każde dziecko, które pojawi się w stacjonarnym parku MANIA SKAKANIA przy ul. Krochmalnej 13i z opaską z targów TRENDS 4 KIDS otrzyma 25% rabatu na godzinne wejście.

GrimMaster

GrimMaster_!

10.00-17.00

Najmłodszych gości targów zapraszamy na kolorowe malowanie twarzy. Przy użyciu wyłącznie profesjonalnych materiałów do malowania na skórze GrimMaster zamieni każde dziecko w jedną z ulubionych bajkowych postaci. Gwarantujemy przy tym mnóstwo frajdy!

Helen Doron

helen doron Lublin atrakcje

10.00-17.00

Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych do wspólnej, wspaniałej przygody, jaką jest nauka języka angielskiego metodą Helen Doron. Na najmłodszych czekać będzie urocza babcia Granny Fix, która zabierze dzieci na ryby, nauczy strzelać z łuku czy zakręci kołem fortuny. Starsi będą mogli poczytać magiczne książki, które ożywają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki albo pościgają się z Kangi na tablecie czy telefonie. A to wszystko za pośrednictwem języka angielskiego, którego nauka już nigdy nie będzie nudnym doświadczeniem. Wszyscy uczestnicy zabaw dostaną upominki oraz zaproszenia na bezpłatną lekcję demonstracyjną do Centrum Helen Doron English przy ul. Błońskiego. Go Kangi!!!

EXTRA EVENTY

extra eventy_1

10.00-17.00

Zapraszamy naszych najmłodszych gości do wspólnej zabawy! Dzięki wspaniałej Fotobudce każde dziecko będzie mogło zrobić sobie zabawne zdjęcie. To świetna okazja do uchwycenia niesamowitej, pełnej frajdy chwili! Dodatkowo na dzieciaki czekają kreatywne prace plastyczne, które pobudzą ich twórczość. Gwarantujemy dobrą zabawę!

Bubble Show Kids & Animacje

Bubble

10.00-17.00

Podczas targów Bubble Show Kids & Animacje zabiorą Państwa w świat magii i zabawy.
W programie będą zawarte takie atrakcje jak:

 • kreacje balonowe
 • zabawy z chustą animacyjną oraz magicznym tunelem
 • fikuśne limbo
 • domino XXL
 • szczudła kubełkowe
 • wyścigi najwolniejszych zwierząt świata
 • podwodny świat z rybkami
 • kolorowe maty skierowane w cztery strony świata
 • rzuć, traf, wykonaj zadanie
 • zabawy z hula hop
 • spodnie animacyjne
 • kolorowa piłka XXL
 • występ żywej Maskotki Myszki Minnie
 • tor przeszkód
 • przeciąganie liny
 • biegnący szczurek
 • pokazy baniek mydlanych, dymnych oraz ogniowych,
 • we wnętrzu banki mydlanej
 • kolorowe piniaty
  oraz wiele innych zabaw

Kiedy?

6 września 2020

10:00 - 17:00

Gdzie?

Lublin

Targi Lublin
ul. Dworcowa 11

Jak dojechać?

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć