Dla dzieci: Trends 4 Kids w Gliwicach – 13 marca 2022

Dla dzieci: Trends 4 Kids w Gliwicach – 13 marca 20222022-03-10T20:16:20+00:00

Atrakcje dla dzieci

Najmłodsi Goście będą mogli BEZPŁATNIE korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie kolorowo, aktywnie i inspirująco. Warsztaty dla dzieci będą realizowane przez cały dzień w "Strefach Zabawy". Udział w zajęciach nie wymaga rezerwacji.

Dizajn ze sznurka

Dizajn ze sznurka

10.00-17.00

Czas poćwiczyć umysł, potrenować koncentrację i ruszyć wyobraźnię.

Co powiecie na wspólną zabawę łączącą zajęcia manualne z nauką kodowania?

Dizajn ze sznurka to warsztaty z nauki haftu, szycia w dużej skali i przyszywania ogromnych guzików przy specjalnych panelach. Wykorzystujemy je również do nauki kodowania, gdzie z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji będziecie mogli rozwiązać zadania, odkodować obrazy i programować.

Czy świat komputerów też może rozwijać manualnie? Sprawdźcie sami!

Virtual Quest

virtual

10.00-17.00

Dzięki Wirtualnej Rzeczywistości i najnowszej technologii VR dzieci przeżyją niewiarygodną przygodę w 3D, odkrywając tajemnice miejsc, do których na co dzień dostęp jest utrudniony lub niemożliwy.

Łącząc edukację z rozrywką, będziemy w stanie znaleźć się w kosmosie, świecie podwodnym lub w świecie prehistorycznym.

Ty wybierasz, gdzie chciałbyś odbyć swoją podróż. To jak?
Popływamy wśród ryb i innych zwierząt w ocenie czy może udamy się na spacer po układzie słonecznym?

Tomi-Tomi

Tomi tomi

10.00-17.00

Dzieci kochają budować, konstruować, tworzyć…i to właśnie będziemy robić na targach w Gliwicach!

Budowanie ogromnych budowli czy technicznych stworów o gigantycznych rozmiarach jest możliwe dzięki ogromnym klockom Tomi-Tomi. Duże, kolorowe i łatwe do uchwycenia elementy zmieniają się w bajkowy świat, pobudzając wyobraźnię i rozwijając zdolności motoryczne dzieci.

Różne kształty klocków i możliwości ich łączenia szybko uruchamiają pokłady kreatywności i uczą logiki oraz przestrzennego planowania.

Taka zabawa sprawia, iż błyskawicznie każdy jej uczestnik (czy to duży czy mały) czuje się zaangażowany w proces budowy na długi czas. To jest również ten moment kiedy możemy nauczyć dzieci pracy zespołowej. A to napewno zaprocentuje w przyszłości!

Kolejkowo

Kolejkowo Plac Zabaw

10.00-17.00

Kolejkowo to miejsce, które przeniesie Was do niesamowitego świata, pomniejszonego 25 razy! Jeżdżące pociągi, figurki ludzi i zwierząt, autentyczne budowle. Wpadnijcie do Kolejkowa  – może odnajdziecie w nim swoje miasto?

WyTworzyMy

Wytworzymy

10.00-17.00

Podczas zajęć dzieci będą tworzyć, dotykać, odkrywać, eksperymentować z jadalnymi składnikami, malować, ugniatać, przesypywać… Legalnie brudzić ręce, buzie, stopy pobudzając zmysły. W trakcie warsztatów używane są tylko produkty spożywcze podczas pracy na podłodze bez stolików i krzeseł. Maluchy poznają m.in. ścieżkę sensoryczną, pobawią się kolorową, domową ciastoliną oraz poznają różne faktury i struktury produktów spożywczych. 
Polecamy zabrać ubranie na zmianę.

MathRiders

MathRiders

10.00-17.00

Aby odnieść sukces, potrzebujemy wyobraźni, kreatywności i zapału. Dzięki nim zagłębimy się w świecie abstrakcji. Zapraszamy na stoisko  MathRiders, gdzie dzieci doświadczą matematyki poprzez kontakt z otaczającym światem, poprzez budowle ze słomek, zagadki matematyczne czy różne aktywności ruchowe. Pokażemy, że matematyka to nie tylko królowa nauk, ale świetna zabawa, która wciąga!

Warsztat Joga

Warsztat Joga

10.00-17.00

A co powiecie na jogę dla dzieci i sensoryczne ścieżki angażujące do aktywności fizycznej? Joga dla dzieci to zajęcia, które wzmacniają wiarę w siebie i w swoje możliwości. Jest świetnym sposobem na to, aby nadmiar niespożytej energii dziecka przekształcić w energię twórczą i kreatywną, która daje szereg możliwości. Odwiedź stoisko Warsztat Joga i sprawdź czy Twoje dziecko polubi tę aktywność.

Rozbrykany Tygrysek

Rozbrykany tygrysek

10.00-17.00

Jedną z ulubionych atrakcji dla dzieciaków jest malowanie buziek. Tej atrakcji nie zabraknie również na targach Trends 4 Kids. W kąciku animacyjnym o dobrą zabawę zadbają facepainterki z Rozbrykanego Tygryska. Zapewniają wyśmienitą zabawę dla najmłodszych, a rodzice zyskają chwilę wytchnienia. Koniecznie zajrzyjcie na ich stanowisko i pozwólcie, aby Wasze dzieci dały się ponieść wyobraźni.

Klub 3 ARTE

Klub 3 arte

11.00-17.00

11:00

Gotowi na AFERĘ? Tak?  No to przygotujcie się na potężne hiphopowe uderzenie podczas prezentacji jej choreografii Street Dance! To nie wszystko – czeka nas również występ formacji Fresh’n’dope, czyli prawdziwych hiphopowych wyjadaczy. Obie grupy prowadzi Kasia Mróz, co samo w sobie jest gwarancją świetnego show!

12:00

W doskonały nastrój wprawi Was grupa jazzowa Euphoria. Juniorzy zaprezentują swój najnowszy układ autorstwa Weroniki Kity – wieloletniej trenerki akrobatyki, jazzu i baletu. „Feelin’ good” pozostanie w Waszych głowach na długi czas.

Do godziny 17.00

Aleją gwiazd w kierunku dobrej zabawy! Do godziny 17:00 dzieciaki będą mogły skorzystać z profesjonalnej ścieżki gimnastycznej pod okiem instruktorów KS 3arte Arena Gliwice. Skoki, przewroty, gwiazdy i pozytywna energia mile widziane.

Danmel

danmel

10.00-17.00

Nie w sposób wybrać, co dzieciaki lubią najbardziej, ale pewne jest, że na targach Trends 4 Kids nie będą się nudzić! Zapraszamy na szaloną zabawę z firmą Danmel, która zapewni profesjonalne animacje dla dzieci. Będą: lewitujące piłeczki, cymbergaj, piłkarzyki, ogrom uśmiechu i ekstra zabawy! 

Kiedy?

13 marca 2022

10:00 - 17:00

Gdzie?

Gliwice

Arena Gliwice
ul. Akademicka 50

Jak dojechać?

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć