Dla dzieci: Trends 4 Kids w Gliwicach – 13 września 2020

Dla dzieci: Trends 4 Kids w Gliwicach – 13 września 20202020-09-10T16:06:37+00:00

Atrakcje dla dzieci

Najmłodsi Goście będą mogli BEZPŁATNIE korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie kolorowo, aktywnie i inspirująco. Warsztaty dla dzieci będą realizowane przez cały dzień w "Strefach Zabawy". Udział w zajęciach nie wymaga rezerwacji.

WyTworzyMy

Wytworzymy

10.00-17.00

Podczas zajęć dzieci będą tworzyć, dotykać, odkrywać, eksperymentować z jadalnymi składnikami, malować, ugniatać, przesypywać… Legalnie brudzić ręce, buzie, stopy pobudzając zmysły. W trakcie warsztatów używane są tylko produkty spożywcze podczas pracy na podłodze bez stolików i krzeseł. Maluchy poznają m.in. ścieżkę sensoryczną, pobawią się kolorową, domową ciastoliną oraz poznają różne faktury i struktury produktów spożywczych. 
Polecamy zabrać ubranie na zmianę.

Bajka Pana Kleksa

Bajka Pana Kleksa

10.00-17.00

Na naszych najmłodszych Gości będzie czekał sam Pan Profesor Ambroży Kleks, który będzie częstował wszystkich niczym innym jak swoimi: PIEGAMI. Odwiedzi nas także sam doktorem Pai-Chi-Wo, który pokaże nam magię z wykorzystaniem ciekłego azotu i suchego lodu. A każdy z naszych uczestników zostanie zamknięty w bańce. Bajka Pana Kleksa to mix nauki, kultury i rozrywki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

TEATR MIEJSKI W GLIWICACH

TEATR MIEJSKI W GLIWICACH

10.00-17.00

Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza i małych i dużych do swojej teatralno-warsztatowej przystani. Tam spotkacie się z naszymi królikami-łobuziakami, Zuzą i Filipem oraz lisicą Wiolą, weźmiecie udział w warsztatach plastycznych prowadzonych przez naszych aktorów, zrobicie swoją lalkę teatralną (którą śmiało możecie zabrać do domu, by tam tworzyć własne spektakle) i w końcu dowiecie się, co w Teatrze piszczy, czyli jakie propozycje Teatr gliwicki przygotował dla swoich młodych widzów w najbliższych miesiącach. Serdecznie zapraszamy.

Kreatywne maluchy

Kreatywne maluchy

10.00-17.00

Zabawa jest niezbędna do prawidłowego rozwoju dziecka. Dlatego podczas warsztatów będziemy bawić się z dziećmi z wykorzystaniem ciekawych akcesoriów takich jak: bańki tuban, klocki meli, piasek kinetyczny, play mais, sprytna plastelina, klocki smart max. Dzieciaki będą mogły wziąć udział w konkursie w rzucaniu lotkami i samolocikiem.

SMYKANIMA

SMYKAMINA - malowanie

10.00-17.00

Malunek na rączce, a może brokatowy tatuaż? Zapraszamy chętne dzieci do stoiska facepainterskiego. Do wyboru będą efektowne autorskie wzory. Stosujemy profesjonalny sprzęt do malowania twarzy i ciała: bezpieczne farby, pędzle, gąbki, szablony, brokat kosmetyczny. O dobrą zabawę zadbają: facepainterka Joanna oraz animatorka Justyna.

SMYKANIMA

SMYKAMINA - klocki

10.00-17.00

Buduj i baw się razem z nami! Klocki Linden to wciągająca, kreatywna zabawa dla dzieci i dorosłych, a także wartościowe narzędzie dydaktyczne. Klocki rozwijają u dzieci wiele praktycznych umiejętności takich jak: koncentracja, skupienie, logicznego myślenie, widzenie przestrzenne, zdolności manualne. Zapraszamy do strefy budowania oraz na autorskie warsztaty „MAŁY ARCHITEKT”.

Kiedy?

13 września 2020

10:00 - 17:00

Gdzie?

Gliwice

Arena Gliwice
ul. Akademicka 50

Jak dojechać?

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć